BESTUT KÖYÜ'NE HOS GELDINIZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BESTUT KÖYÜ'NE HOS GELDINIZ

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Similar topics

fıkra d_u_r_s_u_n_18@msn.com

2 posters
    YazarMesaj
    dursun_karamalak
    Orta Beştutlu

fıkra d_u_r_s_u_n_18@msn.com Empty
    MesajKonu: fıkra d_u_r_s_u_n_18@msn.com   fıkra d_u_r_s_u_n_18@msn.com Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 6:56 pm

Fıkra
    Memur
    Zamanın birinde bir köyde köy ağasının azgın ve iyi cins bir boğası varmış. Boğa hergün 8-10 ineği hallediyormuş. O yıllarda tarım teşkilatında mevcut ineklerin ırkının düzeltilmesi amacı ile iyi cins boğalar toplanıp diğer inek-ler ile çiftleştiriliyormuş. fakat ellerindeki boğalar zamanla çiftleşmez hale gelmişler. Bunun üzerine müdür iyi bir para vererek ağanın boğasını satın almış. Boğa teşkilatta çalışmaya başlamış. boğanın çalışmasından herkes memnun, ama bir süre sonra bizim boğa çiftleşme sayısını azaltmış ve çalışmamaya başlamış bunun üzerine müdür ağayı çağırmış durumu ağaya anlatmış. Ağa boğanın kulağına eğilmiş ve bu durumu sormuş
    Boğanın verdiği cevap: Ağam ben senin evinde iken işçi idim ama buruya gelince DEVLET MEMURU oldum
    Akın GÖK
    Admin
    Admin
    Akın GÖK

fıkra d_u_r_s_u_n_18@msn.com Empty
    MesajKonu: Geri: fıkra d_u_r_s_u_n_18@msn.com   fıkra d_u_r_s_u_n_18@msn.com Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 8:09 pm

Very Happy Surprised Laughing
    https://bestutkoyu.yetkin-forum.com

fıkra d_u_r_s_u_n_18@msn.com
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -